درباره ما

دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و زیارتی فاروس تور به مدیریت دکتر حمیدرضا حمزه ای فعالیت خود را در سال 1373 به عنوان نخستین دفتر خدمات مسافرتی استان زنجان مصادف  با سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت علی ابن موسی الرضا توسط مرحوم حضرت آیت اله موسوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان و آقای حمیدرضا شهبازی فرماندار زنجان افتتاح و آغاز به کار نموده است و در این سالها همیشه رضایت کامل مسافرین را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدمات با کیفیت و نو به مسافران توانسته با غلبه بر مشکلات عدیده ای که از تاسیس تا هم اکنون در صنعت گردشگری استان وجود داشته است در این صنعت در استان پیشرو باشد.
هدف اصلی ازتاسیس این دفتر کاهش تردد در جاده های منتهی به استان تهران و استان های هم جوار جهت خرید خدمات تور و بلیت بوده است. زیرا از آنجایی که نبود یک دفتر خدماتی مسافرتی و جهانگردی در استان زنجان هم استانی های مارا به ناچار مجبور به مسافرت به استان های هم جوار علی الخصوص تهران مینمود و این مسافرت ها با مشکلات و خطرات خاص خود از جهت تصادفات بین راهی و شرایط نامساعد جوی و ...همراه میگردد و هزینه هایی بیش از هزینه های اصلی خدمات مورد نظر را به مسافرین عزیز تحمیل میکرد. بر آن شدیم خدمتی خالصانه، به مردم شریف و شهید پرور زنجان ارائه نماییم و شروع به دریافت مجوز تاسیس و مجوز های بند الف، ب و پ نموده ایم و در همان سالهای نخست تاسیس با توجه به قرار داشتن استان در مسیر جاده ابریشم و ترانزیتی بودن جاده اصلی نیاز به واحد صدور اسناد بین المللی کاملا احساس می شد، که با پیگیری های مکرر از کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران خدمات صدور اسناد بین المللی پلاک و گواهینامه رانندگان ترانزیت به خدمات این دفتر اضافه گردید.
از سویی دیگر با افتتاح فرودگاه زنجان، در سال 1379 با وجود نوپا بودن فعالیت فرودگاه ادامه به راه اندازی خطوط پروازی مسیر زنجان به مشهد، تبریز به زنجان، و زنجان به تهران و بالعکس نموده ایم، و سه سال متمادی و خدمات هندلینگ پروازهای فوق الذکر را عهده دار بوده ایم حتی در زمان تعطیلی فرودگاه دست از فعالیت نکشیده و مصرانه پیگیر راه اندازی مجدد پروازها از فرودگاه زنجان بوده ایم.
در این بازه ی زمانی، چارتر پرواز تبریز به دمشق را به دست گرفته و تورهای زیارتی سوریه نیز راه اندازی شد. تا اینکه در سال 1388 با شرکت هواپیمایی کیش ایر فعالیت مجدد ما با نام شرکت هندلینگ بام آسمان زنگان آغاز شد و از سال 1389 تا هم اکنون، هندلینگ شرکت هواپیمایی ماهان در مسیر زنجان – مشهد را نیز عهده دار می باشیم و به حول و قوه الهی، پس از تبدیل فرودگاه زنجان به فرودگاه بین المللی با راه اندازی پرواز های حج عمره و تمتع فعالیت های ما گسترده تر گردید و تا هم اکنون خدمت گزار مردم شریف استان هستیم. سخن آخر اینکه مجموع مدیریت و کارکنان این دفتر می کوشند تا همیشه بهترین خدمات را ارائه و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و مسافرین محترم و برقراری ارتباط با ارباب رجوع در مسیر نهایی خود گام بردارد. ما هر چالشی را فرصتی می دانیم و یک فلسفه ساده را دنبال میکنیم .استفاده از استعداد و ابزارهای قوی برای خلق خدمات برتر و جلب رضایت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست، این فلسفه را در کار خود اجرا میکنند و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های مشتریان اثر گذار باشند. نتیجه این خواهد بود که ما همیشه در پی ارائه خدماتی مطلوب، با کیفیت و مناسب به مشتریان خود می باشیم.

برچسب ها {{item.name}}
;